وکیل کیفری

وب سایت وکیل سایت با داشتن مجموعه ای از وکلای متخصص آماده ارائه خدمات حقوقی خود در زمینه امور کیفری به شما همشهریان تهرانی است. تجربه چند ساله ما در امور کیفری نشان داده که معمولا قضات دادگاه و دادسرا با یک دید منفی به متهم نگاه می کنند و متهم که در یک موضع ضعف قرار دارد نمی تواند آنطور که باید از حقوق خود دفاع کند و از طرفی عدم آگاهی به قوانین ممکن است سبب تضییع حق وی شود.  امور کیفری به هیچ عنوان شوخی بردار نیستند و یک اشتباه کوچک می تواند به تباهی زندگی شخص و خانوداده اش بینجامد. به همین دلیل توصیه اکید می شود حتما از وکیل کیفری متخصص در این گونه موارد استفاده شود و در صورت عدم تمایل به اخذ وکیل, حتما با وکیل پایه یک دادگستری مشاوره لازم صورت گیرد.

وکیل کیفری,بهترین وکیل کیفری

دعوای کیفری به  دعوایی اطلاق میشود که در محاکم کیفری مانند دادگاه انقلاب یا دادگاه کیفری ۱ یا ۲ رسیدگی شده و عمل انجام شده توسط متهم وصف مجرمانه داشته باشد. در امور حقوقی بحثی از مجازات وجود ندارد و هر طرف برای احقاق حق خود می جنگد لکن در امور کیفری عمل انجام شده توسط متهم وصف مجرمانه دارد و بر اساس نوع جرم مجازاتی قانونی برای آن در نظر گرفته شده از قبیل اعدام یا حبس یا جزای نقدی و از طرفی در صورت اثبات جرم اثار تبعی آن تا سال ها در سوابق شخص باقی می ماند و او را از بسیاری از حقوق اجتماعی محروم می نماید در واقع یک یک اتهام ساده می تواند زندگی فرد را تماما تحت تاثیر قرار داده و آینده او را تباه کند و همین امر اهمیت داشتن وکیل کیفری را بیش از پیش هویدا می کند.

انواع دعاوی کیفری

قتل و قصاص نفس

ضرب و جرح

توهین

افتراء

خیانت در امانت

کلاهبرداری

تصرف عدوانی

مطالبه دیه جنایات

زورگیری و اخاذی

چک بی محل

شرب خمر

و بسیاری دعاوی دیگر

وکیل تضمینی کیفری,وکیل جنایی

بهترین وکیل کیفری

بهترین وکیل کیفری شخصی است که اولا بر قوانین کیفری که دامنه وسیعی دارند و مهم ترین آن ها قانون مجازات اسلامی است تسلط کافی داشته باشد. ثانیا از تجربه کافی برخوردار بوده و با روند دادرسی های کیفری در دادسرا و دادگاه آشنا باشد ثالثا بسیار دقیق و وقت شناس بوده و پیگیری مداوم داشته باشد به ویژه در مواردی که ممکن است موکل در بازداشت باشد و هرگونه سهل انگاری سبب تضییع حق وی شود. با توجه به روحیه قضات دادسرا که معمولا به دلیل مواجهه مداوم با متهم قدری آمرانه و گاها خشن برخورد می کنند بهترین وکیل کیفری شخصی است که اعتماد به نفس بالایی داشته, نترس باشد و روحیه جنگنده ای داشته باشد و تا آخرین لحظه در دفاع از حقوق موکل خویش تلاش کند.

بهترین وکیل کیفری تهران

در خصوص پرونده های کیفری که در محاکم تهران مطرح می شود بهترین وکیل کیفری تهران می تواند شما را یاری دهد. در واقع بهترین وکیل کیفری تهران شخصی است که در تهران مستقر بوده و به صورت تخصصی به بررسی و پیگیری پرونده های کیفری بپردازد و صاحب تجربه خوبی در زمینه دعاوی از این دست باشد. در شهر تهران تعداد زیادی وکیل کیفری در حال فعالیت هستند لکن داشتن ویژگی هایی نظیر فعالیت مستمر در تهران و آشنایی به رویه قضایی محاکم و تخصص در زمینه دعاوی کیفری به ويژه رایج ترین آن ها و نیز داشتن قدرت استدلال و استنباط از قوانین همراه با فن بیان خوب از جمله ویژگی های بهترین وکیل تهران است.

بهترین وکیل کیفری تهران,بهترین وکیل جنایی تهران

بهترین وکیل جنایی تهران

بهترین وکیل جنایی تهران به صورت تخصصی در زمینه جنایات به ویژه قتل نفس در حوزه قضایی تهران فعالیت می کند. پرونده های قتل از پیچیدگی و حساسیت بالایی برخوردار هستند و با توجه به اینکه پای جان یک نفر در میان است جای هیچ گونه خطا یا اشتباهی در بین نیست. همچنین این دسته از پرونده ها برای وکلا خطرناک تر هستند چرا که با توجه به نتیجه پرونده و جریحه دار شدن احساسات خانواده و بستگان هر کدام از طرفین شکایت بسیار دیده شده که وکلا مورد حمله یا سوء قصد واقع شده اند. در این گونه پرونده ها بهترین وکیل جنایی تهران حتما در روند داردسی سعی در ایجاد صلح و سازش بین طرفین دارد و بر دشمنی بین طرفین دامن نمیزند.

وکیل تضمینی کیفری

دادن هر گونه تضمین در امر وکالت تخلف بوده و چیزی به نام وکیل تضمینی کیفری وجود ندارد و در امری که تصمیم گیری آن با شخص قاضی است دادن تضمین کاملا واهی به نظر می رسد. لکن تیم وکیل سایت تضمین می کند بهترین وکیل کیفری تهران را به شما معرفی نموده تا با ارائه مشاوره های حقوقی دقیق مانع تضییع حق شما شود و تا زمان حصول نتیجه همراه شما باشد.

در این مطلب بیان کردیم بهترین وکیل کیفری چه ویژگی هایی دارد و نیز بیان شد که چیزی تحت عنوان وکیل تضمینی کیفری وجود ندارد. همچنین حوزه فعالیت بهترین وکیل جنایی تهران کدام بیان شد. اگر به دنبال بهترین وکیل کیفری تهران هستید هم اکنون با وکیل سایت تماس بگیرید.

جدید ترین مقالات حقوق کیفری