مشاوره و اخذ وکیل در امام زاده قاسم

در این مطلب از وکیل سایت قصد داریم تا به معرفی وکیل در امام زاده قاسم بپردازیم. وکیل سایت با همکاری تیم وکلای حرفه ای و متخصص در مناطق مختلف تهران شما را در یافتن راه حل مشکلات حقوقیتان یاری می نماید. برای مشاوره با بهترین وکیل تهران در محله امام زاده قاسم از طریق همین صفحه با ما تماس بگیرید.

وکیل در امام زاده قاسم

وکیل در امام زاده قاسم

امام زاده قاسم یکی از محله های شمال تهران است و محلی است برای برگذاری مراسمات مذهبی و تفرجگاهی برای مردم از دیرباز تا به امروز. امام زاده قاسم منطقه‌ای است در شمال تجریش که در دامنه رشته کوه البرز و در ارتفاع ۱۷۰۰ متری قرار دارد. امامزاده قاسم در شهر تهران و در شمال منطقه شمیران و در روستای قدیمی «دژ علیا» واقع است. بنای اصلی امامزاده برجی هشت ضلعی است که هر ضلع آن از داخل ۲/۲۵ متر عرض دارد و از آجر ساخته شده‌است.

محله امامزاده قاسم از سمت شمال به آبک

از سمت جنوب به زمین های دزاشیب و تجریش

از سمت غرب به جعفرآباد و دربند

از سمت شرق به جماران و حصارک ختم می شود.

اگر در هر یک از مناطق فوق زندگی می کنید و نیاز به مشاوره حقوقی یا اخذ وکیل دارید با وکیل سایت تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین وکیل در امام زاده قاسم را به شما معرفی نماییم.

رسیدگی به دعاوی حقوقی و خانواده در این منطقه در صلاحیت مجتمع قضایی عدالت واقع در میدان تجریش ، خیابان فناخسرو (ثبت سابق) ، پلاک 73 می باشد همچنین دادسرای صالح به رسیدگی به جرایم این حوزه قضایی دادسرای ناحیه یک (شمیران) واقع در خیابان شریعتی- پل صدر- خیابان الهیه – پلاك 2 است.

وکیل سایت با همکاری بهترین وکلای مناطق مختلف تهران به ویژه محله امام زاده قاسم آماده ارائه خدمات خود به ساکنان این محله از تهران است تا در اسرع وقت و با کم ترین هزینه از خدمات حقوقی با کیفیت برخوردار شوید.

آخرین نوشته ها