مشاوره و اخذ وکیل در الهیه

در این مطلب از وکیل سایت قصدا داریم تا به معرفی وکیل در الهیه بپردازیم. وکیل سایت با همکاری تیم وکلای حرفه ای و متخصص در مناطق مختلف تهران شما را در یافتن راه حل مشکلات حقوقیتان یاری می نماید. برای مشاوره با یک وکیل در تهران و در محله الهیه از طریق همین صفحه با ما تماس بگیرید.

وکیل در الهیه

وکیل در الهیه

الهیه یکی از محله‌های شمال شهر تهران و منطقه شمیران است. الهیه از شمال تا تجریش، از غرب تا خیابان ولیعصر و اتوبان مدرس، از جنوب تا پل صدر و از شرق تا خیابان شریعتی وسعت پیدا می‌کند.الهیه در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات واقع شده‌است. این محله از طریق ایستگاه های مترو صدر و قیطریه قابل دسترسی می باشد.

اگر در هر یک از مناطق فوق زندگی می کنید و نیاز به مشاوره حقوقی یا اخذ وکیل دارید با وکیل سایت تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین وکیل در الهیه را به شما معرفی نماییم.

رسیدگی به دعاوی حقوقی و جزایی در این منطقه در صلاحیت مجتمع قضایی عدالت واقع در میدان تجریش ، خیابان فناخسرو (ثبت سابق) ، پلاک 73 می باشد. این مجتمع از ۱۰ شعبه کیفری, ۱۴ شعبه حقوقی و ۱۴ شعبه اجرای احکام مدنی تشکیل شده که به کلیه دعاوی حقوقی و کیفری مربوط به این حوزه رسیدگی می نماید. توجه داشته باشید با توجه به گستردگی شهر تهران صلاحیت محلی هر حوزه قضایی با یکی از مجتمع های قضایی است که در همان حوزه واقع شده. البته برخی محاکم مانند محاکم تجدیدنظر صلاحیت عام دارند.

وکیل سایت با همکاری بهترین وکلای مناطق مختلف تهران به ویژه منطقه الهیه آماده ارائه خدمات خود به ساکنان این محله از تهران است تا در اسرع وقت و با کم ترین هزینه از خدمات حقوقی با کیفیت برخوردار شوید.

آخرین نوشته ها