مشاوره با بهترین وکیل در اقدسیه

در این مطلب از وکیل سایت قصدا داریم تا به معرفی وکیل در اقدسیه بپردازیم. وکیل سایت با همکاری تیم وکلای حرفه ای و متخصص در مناطق مختلف تهران شما را در یافتن راه حل مشکلات حقوقیتان یاری می نماید. برای مشاوره با یک وکیل تهران در منطقه اقدسیه از طریق همین صفحه با ما در تماس باشید.

وکیل در اقدسیه

وکیل در اقدسیه

اَقْدَسیه، یکی از محله‌های شمال شهر تهران و منطقه شمیران است. در گذشته اراضی به همسر ناصرالدین شاه، با نام اقدس الدوله بخشیده شد که به همین سبب نام این منطقه به اقدسیه درآمد. این محله در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات واقع است. خیابان اقدسیه (برادران شهید موحد دانش) در شرق از میدان اقدسیه در انتهای بزرگراه ارتش آغاز شده، در میانه راه خیابان آجودانیه را قطع می‌کند و در غربی‌ترین نقطه به سه‌راه اقدسیه در تقاطع خیابان پاسداران منتهی می‌شود. این محله از شمال با آجودانیه و کاشانک، از غرب با فرمانیه، از شرق با اراج و از جنوب با میدان نوبنیاد همسایه است. خيابان های این منطقه عبارتند از :

اقدسيه (موحد دانش)

خيابان سپند

خيابان فيروزبخش

خيابان اميربهادر

اقدسیه گلستان شمالی (قاسمی)

خیابان گلزار

خیابان تیموری

خیابان صنایع

اگر در هر یک از مناطق فوق زندگی می کنید و نیاز به مشاوره حقوقی یا اخذ وکیل دارید با وکیل سایت تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین وکیل در اقدسیه را به شما معرفی نماییم.

رسیدگی به دعاوی حقوقی و کیفری در این منطقه در صلاحیت مجتمع قضایی عدالت واقع در میدان تجریش ، خیابان فناخسرو (ثبت سابق) ، پلاک 73 می باشد.

وکیل سایت با همکاری بهترین وکلای مناطق مختلف تهران به ویژه منطقه اقدسیه آماده ارائه خدمات خود به ساکنان این محله از تهران است تا در اسرع وقت و با کم ترین هزینه از خدمات حقوقی با کیفیت برخوردار شوید.

آخرین نوشته ها