مشاوره با بهترین وکیل در ازگل

در این مطلب از وکیل سایت قصد داریم تا به معرفی وکیل در ازگل بپردازیم. وکیل سایت با همکاری تیم وکلای حرفه ای و متخصص در مناطق مختلف تهران شما را در یافتن راه حل مشکلات حقوقیتان یاری می نماید. برای مشاوره با بهترین وکیل در تهران در محله ازگل از طریق همین صفحه با ما تماس بگیرید.

وکیل در ازگل

وکیل در ازگل

ازگُل یکی از محله‌های شمال تهران واقع در منطقه ۱ شهرداری تهران ناحیه ۹ است. این محله در پنج کیلومتری شرق تجریش واقع است و از شمال به شهرک شهید محلاتی، از شمال غرب به اقدسیه و آجودانیه، از جنوب به لویزان، از شرق به بلوار نیروی زمینی و از غرب به اقدسیه و محله اراج منتهی می‌شود. محله ازگل یکی از مناطق قدیمی تهران می­ باشد که به دلیل شرایط آب و هوایی یکی از مناطق سردسیری تهران به شمار می­آید. این منطقه به دلیل وجود رودخانه­ای به نام دارآباد که در گذشته از کنار آن عبور می­کرده است؛ محل مناسبی برای کشاورزی و کاشت محصولات بوده است. اگر در هر یک از مناطق فوق زندگی می کنید و نیاز به مشاوره حقوقی یا اخذ وکیل دارید با وکیل سایت تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین وکیل در ازگل را به شما معرفی نماییم.

رسیدگی به دعاوی حقوقی و خانواده در این منطقه در صلاحیت مجتمع قضایی عدالت واقع در میدان تجریش ، خیابان فناخسرو (ثبت سابق) ، پلاک 73 می باشد همچنین دادسرای صالح به رسیدگی به جرایم این حوزه قضایی دادسرای ناحیه یک (شمیران) واقع در خیابان شریعتی- پل صدر- خیابان الهیه – پلاك 2 است.

وکیل سایت با همکاری بهترین وکلای مناطق مختلف تهران به ویژه محله ازگل آماده ارائه خدمات خود به ساکنان این محله از تهران است تا در اسرع وقت و با کم ترین هزینه از خدمات حقوقی با کیفیت برخوردار شوید.

آخرین نوشته ها