مشاوره با بهترین وکیل تجریش

در این مطلب از وکیل سایت قصد داریم تا به معرفی وکیل در تجریش بپردازیم. وکیل سایت با همکاری تیم وکلای حرفه ای و متخصص در مناطق مختلف تهران شما را در یافتن راه حل مشکلات حقوقیتان یاری می نماید. برای مشاوره با بهترین وکیل تهران در محله تجریش از طریق همین صفحه با ما تماس بگیرید.

وکیل در تجریش

وکیل در تجریش

تجریش نام محله ای در کلان‌شهر تهران است. تجریش مرکز بخش لواسانات شهرستان شمیرانات استان تهران است و در منطقهٔ ۱ شهر تهران واقع شده‌است. میدان تجریش (سر پل تجریش) که نقطهٔ پایانی خیابان ولیعصر است، یکی از مکان‌های تجاری و شلوغ و زیبا تهران به‌شمار می‌رود. بازار قدیم تجریش هم مابین میدان تجریش (سر پل تجریش) تا میدان قدس (تجریش قدیم) قرار دارد و از بازارهای مهم تهران شمرده می‌شود. مسیلی از تجریش می‌گذرد با پلی بر روی آن که به سر پل تجریش معروف است و امروزه همان بخش اصلی میدان تجریش است. سر پل تجریش در گویش محلی فارسی تجریش در قدیم گوگَل نامیده می‌شد که به معنی «گلهٔ گاو» است.

خیابان‌ها و کوچه‌هایی که به میدان تجریش یا پل تجریش ختم میشوند عبارت است از:

خیابان شهرداری

فنا خسرو (خیابان ثبت)

غلام جعفری (جعفرآباد)

جلالوند (ارم)

ملکی (سعدآباد)

ولی‌عصر

دربندی (مقصودبیک)

خیابان شهرداری بین میدان تجریش (سرپل تجریش) و میدان قدس (میدان تجریش)

خیابان‌های بوعلی،

صاحبی،

آشتیانی منفرد

حکمت

رسیدگی به دعاوی حقوقی و خانواده در این منطقه در صلاحیت مجتمع قضایی عدالت واقع در میدان تجریش ، خیابان فناخسرو (ثبت سابق) ، پلاک 73 می باشد همچنین دادسرای صالح به رسیدگی به جرایم این حوزه قضایی دادسرای ناحیه یک (شمیران) واقع در خیابان شریعتی- پل صدر- خیابان الهیه – پلاك 2 است.

وکیل سایت با همکاری بهترین وکلای مناطق مختلف تهران به ویژه محله تجریش آماده ارائه خدمات خود به ساکنان این محله از تهران است تا در اسرع وقت و با کم ترین هزینه از خدمات حقوقی با کیفیت برخوردار شوید.

آخرین نوشته ها