بهترین وکیل در جماران تهران کیست؟

در این مطلب از وکیل سایت قصد داریم تا به معرفی وکیل در جماران بپردازیم. وکیل سایت با همکاری تیم وکلای حرفه ای و متخصص در مناطق مختلف تهران شما را در یافتن راه حل مشکلات حقوقیتان یاری می نماید. برای مشاوره با وکیل در تهران در محله جماران از طریق همین صفحه با ما تماس بگیرید.

وکیل در جماران
وکیل در جماران

محله جماران یکی از محله های خوش آب و هوای منطقه یک تهران است، این بخش از توابع شهرستان شمیرانات بشمار می رود. این محله به دلیل سکونت امام راحل و آیت الله رفسنجانی برای اکثر مردم شناخته شده است و بعبارتی این محله به دلیل سکونت این افراد بزرگ، جهانی شده است.
جماران تهران از قدمت قابل توجهی برخوردار است، در گذشته روستایی کوچک بود که در دوره های مختلف و اتفاقات متعدد رونق گرفت.

این منطقه جزئی از منطقه ۱ شهرداری تهران به حساب می‌آید. دهکده جماران از غرب به نیاوران، از جنوب به دزاشیب و کامرانیه، از شمال به حصارک و ارتفاعات کلک چال و از غرب به امامزاده قاسم (شمیرانات) منتهی می‌شود. خاندان امام جمارانی از معروفترین شخصیت‌های تاریخی جماران می‌باشند که در میان آن‌ها سیدمهدی امام جمارانی به دلیل سابقه او در جمهوری اسلامی مشهورتر است.

جماران از سمت شمال به حصارک تهران
غرب آن منظریه
از جنوب به محله دزاشیب و کامرانیه
امامزاده قاسم در بخش غربی جماران قرار دارد.

خیابان های محله جماران تهران
خیابان یاسر،
حسین پور،
خیابان سوده،

اگر در هر یک از مناطق فوق زندگی می کنید و نیاز به مشاوره حقوقی یا اخذ وکیل دارید با وکیل سایت تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین وکیل در جماران را به شما معرفی نماییم.

رسیدگی به دعاوی حقوقی و خانواده در این منطقه در صلاحیت مجتمع قضایی عدالت واقع در میدان تجریش ، خیابان فناخسرو (ثبت سابق) ، پلاک 73 می باشد همچنین دادسرای صالح به رسیدگی به جرایم این حوزه قضایی دادسرای ناحیه یک (شمیران) واقع در خیابان شریعتی- پل صدر- خیابان الهیه – پلاك 2 است.

وکیل سایت با همکاری بهترین وکلای مناطق مختلف تهران به ویژه محله جماران آماده ارائه خدمات خود به ساکنان این محله از تهران است تا در اسرع وقت و با کم ترین هزینه از خدمات حقوقی با کیفیت برخوردار شوید.

آخرین نوشته ها